flag Судова влада України
| Українська | English |

Етична рада ухвалила рішення щодо кандидатів на посаду члена ВРП від з’їзду науковців

28 квітня 2023, 15:37

28 квітня Етична рада ухвалила рішення про відповідність критерію професійної етики і доброчесності кандидатів на посаду члена Вищої ради правосуддя від з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ.

Такими, що відповідають критерію професійної етики та доброчесності визнано двох кандидатів на посаду члена ВРП від з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, а саме:

1. Хавронюка Миколу Івановича;
2. Рожнова Олега Вікторовича.

Також Етична рада ухвалила рішення щодо кандидатів, які не відповідають критерію професійної етики та доброчесності для зайняття посади члена ВРП. Згідно з ухваленим документом, це:

1. Попович Тетяна Григорівна;
2. Радутний Олександр Едуардович;
3. Ульянова Галина Олексіївна;
4. Діденко Лариса Василівна;
5. Харитонов Сергій Олександрович;
6. Ковальчук Сергій Олександрович;
7. Мельничук Наталія Олексіївна

Зауважимо, що у зв’язку з вимогами абз. 11 п. 23-1 розділу ІІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Вищу раду правосуддя» щодо голосування за надання висновку про відповідність кандидата критеріям професійної етики та доброчесності, Етична рада не ухвалила рішення щодо Ковбаса Ігоря Васильовича.

Нагадаємо, що загалом до етапу співбесід були допущені 13 кандидатів на посаду члена ВРП від з’їзду представників юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ. Утім, 3 кандидати подали заяви про припинення участі у конкурсі, з яких 2 - до проведення етапу співбесід, а 1 - після.